Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

SMS půjčky

  Minimálně Maximálně Splatnost Vyřízeno Úrok    
Vita Credit0 Kč0 Kč00
MOBILPŮJČKA1 000 Kč10 000 Kč21 dní15 minut
SimplePůjčka1 000 Kč10 000 Kč7 až 30 dní30 minut
BB půjčka1 000 Kč20 000 Kč45 dní24 hodin
Novacredit2 000 Kč60 000 Kč30 dní až 12 měsíců30 minut

Nic nenalezeno - Vašim parametrům neodpovídá žádná půjčka

  • Ujistěte se, že jste vše správně vyplnili
  • Nastavte větší rozmezí požadované částky
  • Ujistěte se, že skutečně nemůžete splnit více podmínek
Velký přehled půjček

Hledáte rychlou půjčku na internetu, jejíž vyřízení vám nezabere zbytečně mnoho času? Požádejte o SMS půjčku. Je to velmi jednoduché. V kostce pouze odešlete SMS se žádostí o půjčku a peníze jsou vám obratem zaslány na účet. Že se vám to zdá nemožné? Omyl, SMS půjčky fungují i v dnešní době.

Jak požádat o SMS půjčku

Základem je zpravidla vytvoření účtu u společnosti, která půjčky nabízí. Zde vyplníte krátký dotazník, doplníte zákonem požadované údaje, mezi které se řadí například doložení vaší identity, přehled o vašich měsíčních příjmech a tak dále. Jakmile tohle všechno projde procesem schválení, můžete jednoduše odeslat SMS se žádostí o půjčku.

Rychlé vyřízení půjčky

Výhodou těchto půjček je především rychlost, s jakou jsou peníze vyplaceny. Zpravidla je máte během 15 minut na svém účtu. Přes SMS půjčky si můžete půjčit až několik tisíc korun, větší úvěry se již řeší klasickou cestou. Pokud ale hledáte půjčku do výplaty či rychlou půjčku online, tento způsob získání půjčky je zdaleka nejrychlejší.

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936