Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

Vita Credit půjčka

Základní informace o Vita Credit

Vita Credit
Délka vyřízení do 1 týden
Maximální splatnost na 20 let
Rozmezí půjčky 50 000 - 3 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Vita Credit
Minimální částka:50 000 Kč
Maximální částka:3 000 000 Kč
Doba splatnosti:20 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:1 týden
RPSN:15.2%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Vita Credit

1
Začněte kliknutím na Online žádost. Toto tlačítko Vás přesměruje na oficiální stránky, kde lze podat žádost o nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti.
2
Na úvodní straně si můžete ověřit všechny základní informace o produktu, které jsme Vám zde poskytli. A následně můžete kliknout na tlačítko "Chci získat půjčku online".
3
Zobrazil se Vám formulář. Pečlivě vyplňte všechny osobní údaje, trvalé bydliště a i adresu Vaší nemovitosti. Odešlete vše k posouzení.
4
Obratem Vás bude kontaktovat operátor, který s Vámi probere další postup. Postup při zapsání zástavy na nemovitost, kdy a kde bude třeba podepsat smlouvy.
5
Celý proces trvá maximálně 1 týden. Následně máte k dispozici na svém bankovním účtu až 50% hodnoty Vámi zastavené nemovitosti.

Nebankovní půjčka se zajištěním až do výše 50 % hodnoty zastavené nemovitosti

Jedna z nejvyšších sum, kterou lze v nalézt v našem přehledu nebankovních půjček. Máte-li nemovitost, můžete žádat o půjčku až do výše 50% její hodnoty a to maximálně 3 miliony korun. Délka splatnosti je více než úctyhodná - rovnou celých 240 měsíců = 20 let. S tak dlouhým splátkovým kalendářem bude měsíční splátka zanedbatelná a ani ji v rodinném rozpočtu nezaznamenáte. Z hlediska podmínek se vyžaduje zástava nemovitosti, negativní zápis v registru se neřeší a musíte mít jakýkoliv pravidelný příjem, ze kterého plánujete tyto peníze splácet. Přestože bude nutno zapsat zástavu, tak peníze jsou zpravidla vyplaceny již během 1 týdne. Pokud vlastníte nemovitost, tak je tento produkt pro Vás výhodný zejména dlouhou délkou splatnosti, nízkými splátkami a rychlým vyřízením.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • každý může žádat až o 3 000 000 Kč
  • dlouhá splatnost až na 240 měsíců (20 let)
  • žadatel nemusí mít zaměstnání, pouze pravidelný příjem
  • peníze až do výše 50% hodnoty nemovitosti
  • nemovitost nemusí být Vaše, i rodiny či přátel
  • peníze můžete použít na cokoliv, nedokládá se účel
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • kompletní vyřízení trvá přibližně 1 týden
  • kontroluje se registr, nesmí být zápis
  • musíte mít libovolný pravidelný příjem

Získat 50 000 - 3 000 000 Kč obvykle trvá 1 týden:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Je vhodná pro každého, kdo vlastní nemovitost a potřebuje vyšší sumu peněz. Žadatelům nabízí částku od 50 tisíc až do 3 milionů korun. Typický žadatel tedy vlastní nemovitost, nemá zápis v registru dlužníků a má jakoukoliv formu pravidelného příjmu, ze kterého plánuje vše splácet. Nabídka je rovněž vhodná pro ty, kteří chtějí peníze použít na cokoliv a nechtějí býti poskytovatelem nijak omezováni. Jedná se o zcela bez-účelovou nabídku. K vyřízení je nutno odeslat žádost, po schválení se osobně sejít, zapsat zástavu na nemovitost a vyplatit peníze na Váš bankovní účet. Vše lze bez problémů stihnout v rámci 1 týdne. Splácení je následně rozloženo až do 20 let (240 splátek)! Měsíční splátka bude natolik nízká, že si ji bude moci dovolit platit i žadatel s malým měsíčním příjem. O tento produkt tak může žádat každý majitel nemovitosti, bez zápisu v registru a s jakýmkoliv (byť i nízkým) pravidelným příjmem.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato nabídka není vhodná pro zájemce, kteří nevlastní nemovitost, kteří jsou z minulosti zapsáni v registru nebo nemají pravidelný příjem. Ani v jednom ze zmíněných případů by jste poskytovatelem této nebankovní půjčky se zástavou nebyly kladně posouzeni. Nabídka rovněž není vhodná pro ty, kteří potřebují nižší sumu peněz, například v rozmezí 10 000 Kč - 50 000 Kč. V našem srovnání se nachází spousta konkurenčních nabídek, které Vám tyto peníze poskytnou i bez zástavy nemovitosti a v době kratší než 1 týden. Vyhovuje-li Vám tato nabídka, požádejte. Nevyhovuje-li Vám, podívejte se na naše kompletní srovnání půjček.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
50 000 Kč
Délka splácení
24 měsíců
Měsíční splátka
2 496 Kč
Celkem zaplatíte
59 904 Kč
Úroková sazba
9,9% p.a.
RPSN
40% p.a.

Zvažujete sjednání si 50 000 Kč - 3 000 000 Kč až na 20 let během 1 týden od Vita Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Půjčka Blesk

1 000 - 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Bankerat

10 000 - 600 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Via SMS

1 000 - 60 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Půjčka tetička

1 000 - 20 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Viva Credit

500 - 30 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Pronto Půjčka

10 000 - 100 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936