Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

Provident půjčka

Základní informace o Provident

Provident
Délka vyřízení do 4 hodiny
Maximální splatnost na 4 roky
Rozmezí půjčky 3 000 - 170 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Provident
Minimální částka:3 000 Kč
Maximální částka:170 000 Kč
Doba splatnosti:4 roky
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:4 hodiny
RPSN:9.33%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Provident

1
Začněte kliknutím na tlačítko Online žádost. Pomocí něj se dostanete přímo na stránky poskytovatele a k žádosti o půjčku v hotovosti.
2
Na první straně se nacházejí všeobecné informace a především tlačítko "Chci získat půjčku online". Klikněte na něj a zobrazí se Vám formulář.
3
Do něj vložte požadovanou sumu od 6 000 Kč do 170 000 Kč. Vaše jméno, rodné číslo, telefonní číslo a email. Vše odešlete.
4
Do 15 minut budete kontaktování telefonním operátorem. I o víkendu. Dokončí s Vámi žádost, potvrdí, že o peníze skutečně máte zájem. A domluví si s Vámi osobní schůzku u Vás doma.
5
Zástupce přijede až k Vám domů, podepíšete smlouvy, Vy předložíte potvrzení příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení sociálního pojištění. A peníze Vám budou vyplaceny v hotovosti na ruku.
6
Pokud kliknete na tlačítko, vyplníte žádost a předložíte všechny dokumenty, tak získáte půjčku v hotovosti až domů. Pokud požádáte o více než 90 000 Kč, vyřízení může trvat až 3 dny. Doporučujeme žádat jen do 90 000 Kč. A domluvit si schůzku ještě na dnešní den.

Půjčka až domů i o víkendu. Přijedeme a půjčíme vám 90 000 Kč na 48 měsíců

Máte možnost žádat až o 90 000 Kč, které jsou vám doručeny až domů, v hotovosti na ruku ještě dnes. Případně až 170 000 Kč na účet do 3 dnů. Doporučujeme řešení v hotovosti. Tato služba funguje i o víkendu. Ke schválení musíte mít zaměstnání a musíte být schopni doložit příjem. Konkrétně se vyžadují následující dokumenty: potvrzení o výši příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti, potvrzení sociálního pojištění. Můžete mít záznam v registru, nemusíte mít zástavu a i tak můžete dosáhnout až na 90 000 Kč. Po odeslání žádosti máte možnost volby - doručení až domů v hotovosti nebo převod na bankovní účet. Doručení domů je mnohem rychlejší a během krátké návštěvy Vám bude předložena i smlouva k podepsání. Žádejte tedy kdykoliv, i o víkendu, v sobotu, v neděli... . Splatnost je dostatečně dlouhá, až 48 měsíců (2 roky).
Výhody produktu

Výhody produktu:

 • možno žádat až o celých 90 000 Kč
 • půjčka je vyplácena v hotovosti na ruku
 • přijedou až k vám domů a půjčí peníze
 • možno si půjčit i o víkendu (soboty a neděle)
 • nekontroluje se registr, můžete mít zápis
 • není nutná zástava nemovitosti nebo majetku
 • splatnost až na 48 měsíců (48 splátek po 2 roky)
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

 • musíte doložit potvrzení o výši příjmu
 • je třeba potvrzení o trvalém bydlišti
 • je vyžadování potvrzení o sociálním pojištění
 • je nutná schůzka, nelze vyřídit zcela online
 • předčasné splacení není zdarma, zpoplatněno úrokem

Získat 3 000 - 170 000 Kč obvykle trvá 4 hodiny:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Nabídka je vhodná pro všechny, kteří preferují vyplacení v hotovosti na ruku. A chtějí, aby poskytovatel za nimi přijel až domů. Typickým klientem může být žadatel, který má i záznam v registru, ale je zaměstnán a může doložit potvrzení o výši příjmu. Kromě něj musí být schopen doložit i potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení o zaplaceném sociálním pojištění. Nicméně všechna tato potvrzení je velmi snadné získat a vyřízení žádosti nijak nezpomalí. Minimální hranicí je již 6 000 Kč a maximální až 90 000 Kč. Rozsah tak pokrývá naprostou většinu všech žadatelů. Příjemným bonusem je, že tato služba funguje i o víkendu. Jste typickým klientem? Máte například i zápis v registru, máte trvalý příjem, chtěli by jste peníze v hotovosti na ruku a potřebujete, aby přijeli za Vámi až domů? V tom případě si stačí zadat online žádost přes internet. Maximální doba vyřízení jsou 3 dny. Ve většině případů záleží především jen na tom, jak rychle jste schopni zajistit daná potvrzení o příjmu, bydlišti a pojištění.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato půjčka není vhodná pro lidi bez zaměstnání. Případně i pro žadatele, kteří nejsou schopni svůj příjem doložit potvrzením od zaměstnavatele. Z hlediska peněžního rozmezí by měla vyhovovat každému. Snad pokud by jste potřebovali jen 1 000 Kč - 5 000 Kč před výplatou, tak by bylo rozumnější se podívat na naše kompletní srovnání nebankovních nabídek. A najít si nějaký rychlý produkt před výplatou, u kterého není třeba žádné potvrzení. Potřebujete-li ovšem peníze mezi 6 až 90 tisíc Kč v hotovosti, tak je tato nabídka bezkonkurenční. A můžete o ni ihned požádat online přes internet.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
100 000 Kč
Délka splácení
24 měsíců
Měsíční splátka
5 157 Kč
Celkem zaplatíte
123 759 Kč
Úroková sazba
10,01% p.a.
RPSN
23,59% p.a.

Zvažujete sjednání si 3 000 Kč - 170 000 Kč až na 4 roky během 4 hodiny od Provident? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Půjčka Blesk

1 000 - 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

CreditGo

500 - 10 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

SimplePůjčka

1 000 - 10 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Credit Portal

500 - 60 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Everyday+

100 - 50 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

mBank

10 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936