Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

Česká Spořitelna půjčka

Základní informace o Česká Spořitelna

Česká Spořitelna
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 10 let
Rozmezí půjčky 20 000 - 1 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Česká Spořitelna
Minimální částka:20 000 Kč
Maximální částka:1 000 000 Kč
Doba splatnosti:10 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:10.07%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Česká Spořitelna

1
Nejdříve musíte kliknout na tlačítko Online žádost, které Vás přesměruje na oficiální stránky s možností podat žádost.
2
Na jejich úvodní stránce si můžete ověřit, že všechny námi poskytnuté informace o parametrech této bankovní půjčky bez zástavy odpovídají. A následně kliknete na tlačítko "Chci získat půjčku".
3
Zde je připraven formulář. Zvolíte si žádanou výši od 20 000 Kč do 700 000 Kč. Uvedete své jméno, příjmení, email a telefon. Formulář odešlete.
4
Během následujících 15 minut Vás budou telefonicky kontaktovat operátoři, kteří s Vámi celou bankovní půjčku proberou a pomohou Vám o ni požádat.
5
Pokud projdete schvalovacím procesem, tak jsou Vám peníze ihned poslány na bankovní účet. A Vy s nimi můžete ihned libovolně nakládat.

Bankovní půjčka až 700 000 Kč bez zajištění a s nízkým úrokem

Jedna z nejvyšších bankovních půjček, které můžete stále ještě získat i bez zástavy. Žádá se od 20 do 700 tisíc korun s tím, že vše lze vyřešit pouze přes internet. A to do 15 minut. Jelikož se jedná o bankovní produkt, tak žadatel musí mít pravidelný příjem, který musí být schopen doložit. Musí se jednat o příjem ze zaměstnání nebo z podnikání. A rovněž se vyžaduje čistý bankovní registr. Splňujete-li tyto dvě základní podmínky a podáte-li online žádost, tak do 15 minut můžete mít na BÚ až 700 000 Kč a to bez zástavy nemovitosti a s velmi nízkým bankovním úrokem. Tento produkt je konstruován jako neúčelový, tedy klient může vynaložit získané peníze na cokoliv a nemusí dokládat účel. Největší předností je nízký úrok, možnost žádosti i vysoké částky, schválení bez zástavy a zaštítění důvěryhodnou bankovní společností.

Od této společnosti máme ve srovnání 2 produkty: klasickou půjčku (bez-účelová na cokoliv) a konsolidaci půjček (spojení více půjček do jedné). Vyberte si vhodnější z produktů pro Vaši konkrétní situaci.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • možnost získat 700 000 Kč bez zástavy nemovitosti
  • bankovní, garance serióznosti a stability
  • bankovní, nízký úrok, bezkonkurenční %p.a.
  • rozložení splátek až na 84 měsíců
  • lze vyřídit přes internet do 15 minut
  • ihned následuje převod financí na Váš BÚ
  • žadatel nemusí být zaměstnanec či podnikatel
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • jedná se o bankovní produkt - kontroluje se registr
  • předčasné splacení půjčky není zcela zdarma
  • musíte být schopni doložit svůj měsíční příjem

Získat 20 000 - 1 000 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tato nabídka je vhodná pro všechny, kteří na ni mohou z hlediska podmínek dosáhnout. Jedná o bankovní půjčku bez zástavy nemovitosti až do výše 700 000 Kč. Klientem se může stát člověk, který nemá záznam v bankovním registru a který má stálý příjem. Musí se ovšem jednat pouze o zaměstnání nebo podnikání. Tento produkt je doporučován naprosto všem ze tří důvodů. Prvním je, že se jedná o bankovní produkt, kde je nízká úroková sazba a za celou transakcí stojí stabilní veliká bankovní společnost. Druhým důvodem jsou nabízené částky od 20 do 700 tisíc korun. Dostatečně široké rozmezí, které musí vyhovovat naprosto každému. A třetím důvodem jsou relativně lehce splnitelné podmínky. Žadateli bude vyplacena i maximální výše bez zástavy domu či bytu. Pokud máte účet u této společnosti, tak nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Hledáte-li půjčku v nabízeném rozmezí a splňujete-li podmínky, tak jen stěží ve srovnání narazíte na výhodnější produkt. Jednoznačně jej lze doporučit.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z pohledu podmínek není vhodný pro zájemce se zápisem v registru a pro zájemce bez pravidelného příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. Ani v jednom případě Vás poskytovatel neschválí. Peníze jsou vypláceny bankovním převodem, kvůli tomu není ani vhodný pro žadatele bez BÚ. Ostatní parametry již nevylučují žádnou skupinu žadatelů. A naopak doplňují velmi lákavou nabídku této bankovní půjčky. Bez zástavy, s nízkým úrokem, až do maximální výše 700 tisíc korun a s vyplacení do 15 minut na BÚ. Splňujete-li podmínky, seriózně zvažte tuto nabídku a požádejte. Nesplňujete-li podmínky, podívejte se do našeho srovnání na konkurenční nabídky. Jistě naleznete půjčku vhodnou i pro Vaši situaci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
110 000 Kč
Délka splácení
84 měsíců
Měsíční splátka
2 020 Kč
Celkem zaplatíte
170 767
Úroková sazba
14,55% p.a.
RPSN
14,55% p.a.

Zvažujete sjednání si 20 000 Kč - 1 000 000 Kč až na 10 let během 15 minut od Česká Spořitelna? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Expobank

50 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Pronto Půjčka

10 000 - 100 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

SIM Půjčka

2 000 - 12 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

ČSOB

20 000 - 800 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

ExpressCash

5 000 - 70 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

SimplePůjčka

1 000 - 10 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936