Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

AAArefinancování konsolidace půjček

Základní informace o AAArefinancování

AAArefinancování
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 20 let
Rozmezí půjčky 10 000 - 800 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:AAArefinancování
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:800 000 Kč
Doba splatnosti:20 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:0%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku AAArefinancování

1
Klikněte na tlačítko Online žádost. Budete přesměrováni na stránky, kde Vám vypracují srovnání refinancování nebo konsolidace.
2
Vyplníte krátký formulář. Následně vyplníte poptávkový formulář - buď sami přes internet nebo můžete i telefonicky s bankéřem.
3
Vypracují Vám porovnání bankovních nabídek přesně pro Vaši situaci. Zjistí, který produkt by měl nejnižší úroky, který by naopak měl nejnižší splátku aj.
4
Vyberete si ten produkt, který bude splňovat vaše představy. Sjednáte si jej u dané banky. Nebo jej za Vás sjedná bankéř a vše vyřídí sám.
5
Veškeré služby jsou zdarma. Neplatíte ani za srovnání, pomoc, konzultace ani za sjednání. Cena konsolidace či refinancování rovněž není navýšena. Je stejná, jako by jste si je sjednali sami v bance.

Snadné a rychlé refinancování nebo konsolidace půjček, úvěrů či hypoték

Jedná se o internetovou službu, která Vám vypracuje srovnání bankovních konsolidací a refinancování. Konsolidace - spojení více půjček do jedné. Refinancování - vyplacení půjčky jinou půjčkou za účelem snížení výše splátek. Přímo v dané službě můžete vyplnit poptávkový formulář, případně jej můžete vyplnit telefonicky s bankéřem. Služba Vám následně vypracuje nabídku a srovnání, která bankovní konsolidace nebo refinancování je pro Vás nejvýhodnější. A to jak z hlediska úrokové sazby, tak i z hlediska výše splátek a dalších parametrů. Porovnávány jsou produkty od následujících bankovních společností: Air Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, ERA banka, Fio banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen Bank, Sberbank, UniCredit Bank, ZUNO banka. Aby jste mohli být schváleni u kterékoliv z bank, tak nesmíte mít zápis v bankovním registru. Minimální hranicí je 10 000 Kč, maximálně můžete dosáhnout až na 800 000 Kč - vždy bez zástavy a to i v případě maximální částky. Podmínky mohou velmi individuální. Některé nabídky nevyžadují ani doložení příjmu. Naopak u některých bankovních nabídek je nutné doložit příjem, získat souhlas manžela či manželky a případně je k půjčce připsat i jako ručitele. Chcete-li vypracovat srovnání refinancování či konsolidace přímo Vám na míru, tak Vám tato služba bude vyhovovat na 100%. Za toto srovnání či zprostředkování se neplatí. Je zdarma. A stejně tak i cena půjčky (RPSN) je stejná, jako kdyby jste si vše vyjednali sami bez asistence a bez srovnání.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • okamžitý přehled o tom, kdo Vám půjčí a kolik
  • srovnání se provádí online, bez schůzky
  • vše je zdarma, neplatíte žádný poplatek
  • získáte nejvýhodnější či nejlevnější nabídku na trhu
  • komunikujete s expertem na bankovní trh, poradí Vám
  • máte možnost se na cokoliv zeptat, pomohou Vám
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • vypracování srovnání trvá i několik hodin
  • rychlejší je si sami vybrat půjčku bez srovnání
  • srovnávají pouze bankovní nabídky, ne nebankovní

Získat 10 000 - 800 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tento produkt je určen pro žadatele, kteří již mají jednu nebo více půjček. A chtěli by více splátek spojit do jedné (konsolidace) nebo by chtěli jednu půjčku vyplatit novou, aby získali nižší splátky (refinancování). Tato služba Vám srovná nabídky a zjistí, kdo by pro Vaši konkrétní situaci byl nejvhodnější. Jelikož se porovnávají jen bankovní nabídky, tak typickým klientem může být jen žadatel bez zápisu v bankovním registru. Na druhou stranu není vyžadována zástava nemovitosti. A ne u každého produktu je nutné dokládat svůj příjem. Nabízí se tak široké spektrum potenciálních zákazníků, kterým lze tento produkt doporučit. Od zaměstnancům, přes podnikatele až po maminky na MD či důchodce. Zkrátka každému, kdo má minimálně jednu půjčku a chtěl by jí vyplatit. Případně každému kdo má mnoho půjček a chtěl by je spojit jen do jedné.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Jelikož jsou porovnávány pouze bankovní nabídky, tak nemůže být schválen žadatel se zápisem v registru. I přestože je srovnávaných produktů velmi mnoho a je zde široké rozmezí různých podmínek, tak u žádné nabídky nejsou schvalováni žadatelé bez pravidelného příjmu. Musíte mít alespoň nějaký příjem - například i mateřskou, důchod či částečný úvazek. Zvažujete-li konsolidaci či refinancování, tak by tato služba mohla poskytnou cenné srovnání. Díky kterému si najdete tu nejlepší či nejlevnější nabídku na trhu.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
500 000 Kč
Délka splácení
96 měsíců
Měsíční splátka
7 816 Kč
Celkem zaplatíte
624 405 Kč
Úroková sazba
6,9% p.a.
RPSN
7,13% p.a.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 800 000 Kč až na 20 let během 24 hodin od AAArefinancování? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Pronto Půjčka

10 000 - 100 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Via SMS

1 000 - 60 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Minihotovost

750 - 3 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Bankerat

10 000 - 600 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

SIM Půjčka

2 000 - 12 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Vita Credit

50 000 - 3 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936