Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

Via SMS půjčka

Základní informace o Via SMS

Via SMS
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 30 dní
Rozmezí půjčky 1 000 - 60 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Via SMS
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:60 000 Kč
Doba splatnosti:30 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:860.7%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Via SMS

1
Žádost započněte kliknutím na tlačítko Online žádost. Budete přesměrování na stránky poskytovatele této SMS půjčky s možností získat první zdarma.
2
Prvním posuvníkem si nastavíte žádanou výši - nový zákazník až 6 000 Kč, stálý klient až 20 000 Kč. A rovněž i splatnost na 7 až 30 dní.
3
Během nastavování parametrů na pravé straně vidíte i parametry Poplatek, Celkem k úhradě a RPSN, které se průběžně mění. Vždy tak víte, kolik zaplatíte. A první SMS půjčka je zdarma.
4
V posledním kroku budete vyzváni k vyplnění svých osobních údajů. Včetně bydliště, zdroje a výše příjmů. Formulář odešlete.
5
Poskytovatel má následně 15 minut na posouzení a vyplacení Vaší žádosti. Pokud jste schváleni, tak musíte poslat 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření Vaší totožnosti.
6
Ještě dnes peníze odcházejí k Vám rychlým bankovním převodem. Tedy je máte k dispozici ihned do 15 minut.

SMS půjčka první zdarma až 6 000 Kč a do 15 minut na účtu

Tento produkt spadá do sektoru rychlých půjček před výplatou, o které lze žádat i pomocí SMS. Minimální žádost 100 Kč, maximální 6 000 Kč. Momentálně probíhá akce, při které je první SMS půjčka zdarma. Tedy, půjčíte-li si 6 000 Kč, dostanete je do 15 minut na svůj bankovní účet. A za 30 dní opět vrátíte jen původních 6 000 Kč. Žádný úrok, první je zcela zdarma. Splatíte-li vše řádně a včas, tak se stanete ověřeným klientem. Ti mají následně možnost podávat žádosti až do výše 20 000 Kč. Nikdy se nenahlíží do registrů a z hlediska příjmů si vystačíte i s doložením brigády nebo mateřské dovolené. Mezi největší klady patří bleskové vyřízení během 15 minut, rychlá žádost přes SMS, vhodnost i pro maminky na MD a momentální akce na první zdarma bez úroku.
Výhody produktu

Výhody produktu:

 • SMS půjčka, vše vyřešíte přes internet a telefon
 • první je zdarma, poprvé neplatíte žádný úrok
 • kolik jste si půjčili, tolik vrátíte
 • poprvé můžete dosáhnout až na 6000 Kč, dostatečné
 • od odeslání SMS do doručení peněz jen 15 minut
 • peníze převáděny rychlým převodem na váš BÚ
 • nekontroluje se registr, můžete mít zápis
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

 • 6000 Kč nemusí být pro každého dostatečná suma
 • teprve až při opakované žádosti lze žádat o 20 000 Kč
 • musíte mít zaměstnání, případně být podnikatel
 • musíte být schopni prokázat svůj pravidelný příjem

Získat 1 000 - 60 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Produkt vhodný pro všechny, kterým stačí maximálně 6 000 Kč a kteří chtějí ušetřit na úroku. Poskytovatel momentálně nabízí na všechny SMS žádosti akci první půjčka zdarma - neplatíte žádný úrok ani přeplatek. Poskytovatel vyžaduje pravidelný příjem, ale ne zaměstnání. Typickým žadatelem tak může být nejen zaměstnanec, ale i maminka na MD či brigádník. Zkrátka kdokoliv pobírá pravidelný příjem. Tento žadatel nemusí dokládat potvrzení o příjmu a rovněž není prověřován v bankovním registru. Splatnost je vždy do 30 dní. Vhodné tedy pro žadatele, kteří chtějí rychle požádat, do 15 minut obdržet peníze na účet a během 30 dní vše jednorázově uhradit. A nechtějí, aby jim úroky rostly po dobu několika měsíců. Splňujete-li podmínky a postačí-li Vám jen 6 000 Kč, můžete vyplnit žádost. Peníze by jste díky této rychlé SMS půjčce měli mít do 15 minut na svém BÚ. A to zdarma.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Není vhodný pro všechny, kteří nemají jakýkoliv pravidelný příjem. Poskytovatel je v tomto ohledu velmi benevolentní a schválí i maminky na MD nebo i brigádníky. Ale nějaký příjem zkrátka musíte mít. Registr se nekontroluje, takže tento parametr nikoho nevylučuje. Dále tato nabídka není vhodná pro ty, kteří potřebují více než 6 000 Kč. Jelikož o 20 000 Kč zde mohou žádat až stálí klienti při opakovaných žádostech. Splňujete-li ovšem podmínky, 6 000 Kč Vám vyhovuje a chcete-li mít vše do 15 minut na BÚ, tak by byla škoda tohoto produktu nevyužít. Již jen kvůli výborné akci, která nabízí první SMS půjčku zdarma.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
15 000 Kč
Délka splácení
30 dní
Měsíční splátka
18 600 Kč
Celkem zaplatíte
18 600 Kč
Úroková sazba
1270% p.a.
RPSN
1270% p.a.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 60 000 Kč až na 30 dní během 15 minut od Via SMS? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

FlexiFin

1 000 - 30 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

mBank

10 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

NovaCredit

2 000 - 60 000 Kč

Prázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

Smart Půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Rerum

1 000 - 20 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Home Credit

10 000 - 250 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936