Chci rychlou půjčku do 10 000 KčChci rychlou půjčku

BB Půjčka

Základní informace o BB Půjčka

BB Půjčka
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 1 rok
Rozmezí půjčky 1 000 - 5 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:BB Půjčka
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:5 000 Kč
Doba splatnosti:1 rok
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:0%
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku BB Půjčka

1
Žádost o půjčku zaměstnancům započnete kliknutím na tlačítko Online žádost. Budete nasměrováni na stránky poskytovatele.
2
Na hlavní straně je třeba vybrat, o jak vysokou sumu máte zájem. Rovněž zde volíte i délku splatnosti. Na pravé straně se Vám průběžně aktualizuje úroková sazba a celkové přeplacení.
3
Na hlavní straně rovněž i vyplníte své jméno, příjmení, mobilní telefon a email. Vše odešlete kliknutím na tlačítko.
4
Na následující straně již jen doplníte osobní informace, které jsou nezbytné k posouzení žádosti. A žádost odesíláte k posouzení.
5
Poskytovatel následně má 24 hodin na posouzení a vyplacení financí na Váš BÚ.
6
Jelikož se jedná o online půjčku, tak můžete být vyzváni k ověření Vaší totožnosti. Jak? Zašlete poskytovateli na účet drobnou sumu peněz (1 - 10 Kč). Nejedná se o podvod! Jedná se jen o způsob ověření vaší totožnosti.
7
Pokud Vaše žádost projde schvalovacím procesem a případně se i podařilo ověřit Vaši totožnost, tak máte požadované peníze do 24 hodin na BÚ.

Půjčka pro zaměstnance i s nízkým příjmem, peníze do 24 hodin

Plný potenciál tohoto produktu získáte pouze poté, až se stanete stálým zákazníkem. Poprvé můžete žádat jen o 5 000 Kč. Pokud ovšem vše řádně splatíte, tak se Vám otevírá možnost žádat až o 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců. Vyplatí se tedy být ověřeným klientem. Žádost se podává elektronicky, přes internet. Není třeba osobní schůzka. Žadatel musí mít pravidelný příjem ze zaměstnání a musí být schopen jej doložit výplatní páskou, výpisem z účtu. Nebo telefonickým kontaktem na zaměstnavatele. Registr není kontrolován. Délka vyřízení, od odeslání žádosti do vyplacení peněz, zpravidla nikdy nepřekračuje hranici 24 hodin. Pokud vezmeme v potaz potenciál si následně půjčit až 45 000 Kč, tak se jedná o velmi dobrý produkt. Zvláště s rozložením až na 12 splátek, díky čemuž budou nízké. Ačkoli vyžaduje ověřovací poplatek před odesláním peněz, tak se nejedná o podvod a je tento produkt zcela poctivý.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • máte-li malý příjem, 5000 Kč pro vás bude dostatečné
  • peníze lze splácet až po dobu 12 měsíců
  • celou dlužnou částku můžete splatit předčasně
  • vše lze vyřešit online, nemusíte na pobočku
  • po vyřízení následuje rychlý bankovní převod
  • při opakované půjčce lze žádat o více
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • až při opakované žádosti lze dosáhnout na 45 000 Kč
  • musíte být zaměstnancem se smlouvou o zaměstnání
  • musíte být schopni doložit svůj pravidelný příjem
  • vyřízení trvá 24 hodin, peníze nejsou ihned

Získat 1 000 - 5 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Typickým klientem u tohoto produktu je zaměstnanec na dobu neurčitou, který má pravidelný, byť i nízký, příjem. Může mí zápis v registru a musí mít bankovní účet. Produkt mu v základu nabízí 1 000 Kč až 5 000 Kč. Pokud vše včas splatí, tak v rámci dalších žádostí může žádat až o 45 000 Kč. Proč bylo zmíněno, že je tato půjčka vhodná i pro zaměstnance s malým příjmem? Jelikož půjčky v rozmezí 1 000 Kč - 10 000 Kč většinou musí být splaceny jednorázově do 1 měsíce. Což je s malým příjmem dost dobře nereálné. Zde je ovšem možnost sjednat si dobu splatnosti až na 12 měsíců. A domluvit si měsíční splátku natolik nízkou, že i s nízkým příjmem ji nebude problém splácet. Jako žadatel můžete mít záznam v registru, ale musíte být zaměstnanec. Splňujete-li tyto podmínky, tak můžete mít peníze na svém BÚ již do 24 hodin od podání žádosti.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z hlediska podmínek tato půjčka není vhodná pro osoby bez zaměstnání. Poskytovatel tyto žádosti zamítne. Rovněž si není možno půjčit v případě, kdy nemáte bankovní účet. Vyplacení je do 24 hodin. V našem srovnání ovšem naleznete i takové produkty, které jsou vypláceny do 15 minut. Spěcháte-li na vyplacení a potřebujete-li peníze ještě dnes, tak se můžete podívat i na konkurenční nabídky. Máte-li ovšem nízký příjem, tak je pro Vás tento produkt bezkonkurenční. Všichni ostatní poskytovatelé u takto nízkých půjček vyžadují jednorázovou splatnost. Což si s malým měsíčním příjmem nebudete moci dovolit.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
3 000 Kč
Délka splácení
2 měsíce
Měsíční splátka
2 100 Kč
Celkem zaplatíte
4200 Kč
Úroková sazba
308,3% p.a.
RPSN
308,3% p.a.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 5 000 Kč až na 1 rok během 24 hodin od BB Půjčka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

WOWFinance

10 000 - 250 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Zonky

20 000 - 900 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

HFS s.r.o.

10 000 - 2 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Open Factor

5 000 - 30 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Moneta

5 000 - 1 500 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Zaplo na Splátky

1 000 - 30 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936